Otrzymaliśmy status Superhost!

Z ogromną przyjemnością informujemy Was o tym, iż Projekt Piekary uzyskał status Superhost! Jest to dla nas wyjątkowa chwila i potwierdzenie tego, że nasi goście doceniają trud jaki każdego dnia wkładamy w to, aby zapewnić im jak najlepsze wrażenia podczas pobytu w Poznaniu. Z tej okazji pragniemy także opisać Wam kim są Superhości i dlaczego to właśnie ich warto wybierać podczas swoich podróży z Airbnb!

 

Krótka historia statusu Superhost

W 2016 roku Airbnb rozpoczęło system gratyfikacyjny skierowany do najlepszych gospodarzy, nadając im status VIP. Dzięki temu pojawiali się oni częściej w wynikach wyszukiwania, tak aby wszyscy wyszukujący noclegów mieli jak największe szanse zarezerwować najlepsze możliwe lokum. Z czasem status VIP został przemianowany na status Superhost.

 

Warunki przyznania tytułu Superhosta

Aby otrzymać ten tytuł należy spełnić wymagające warunki, do których należą:

  1. Przyjąć przynajmniej 10 osób w ciągu roku.
  2. Regularnie i możliwie szybko odpowiadać na wiadomości gości zachowując wskaźnik odpowiedzi na poziomie minimum 90%.
  3. Posiadać przynajmniej 80% 5-cio gwiazdkowych recenzji.
  4. Respektować zaakceptowane rezerwacje (gospodarz powinien jak najrzadziej anulować pobyt gości)
  5. Posiadać ogólną ocenę na poziomie minimum 4,8/5

Logiczne jest, że wszystkie te warunki zostały tak skonstruowane, aby zapewnić gościom jak najwyższy poziom usług, pewność oraz bezpieczeństwo rezerwacji.

 

Nie tak łatwo nim zostać!

W 2017 roku Airbnb zdyskwalifikowało ponad 1,66 miliona gospodarzy którzy dążyli do osiągnięcia statusu Superhost, pokazuje to jak bardzo serwis troszczy się o swoich klientów i pragnie zapewnić im najwyższą jakość.

Co warto nadmienić, gospodarz po otrzymaniu statusu nie może spocząć na laurach. Airbnb sprawdza każdego gospodarza 4 razy w roku i jeżeli nie spełni lub przestanie spełniać warunki wymagane do otrzymania statusu Superhosta – zostanie mu on odebrany.

 

Raz jeszcze – dziękujemy!

Niedawno świętowaliśmy zdobycie tysiąca polubień pod naszym profilem, teraz rozpiera nas duma z powodu zostania Superhostem. A to wszystko, nie byłoby możliwe bez Was! Dziękujemy za każdą Waszą wizytę, każde dobre słowo, konstruktywną krytykę która pozwala nam ulepszać jakość naszych usług. Bez Was nie byłoby nas i jesteśmy tego w pełni świadomi, dlatego staramy się dbać o każdego z naszych gości tak jak to możliwe. Jesteście wspaniali!