• Polski

Apartament 10

Apartament zaprojektowany przez Łukasza Spychaja odznacza się nowatorskim spojrzeniem na historyczną wartość kamienicy zestawioną ze współczesną aranżacją przestrzeni. Połączenie modernistycznych mebli z minionej epoki wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami i współczesnym designem stworzyły niepowtarzalną przestrzeń. Spójne, geometryczne formy nadają apartamentowi harmonii oraz spokojnej atmosfery.

Apartament składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz obszernego tarasu. Do dyspozycji gości pozostawiamy niezbędne sprzęty i wyposażenie m.in. kawę czy herbatę.

Dzięki świetnej lokalizacji, czas potrzebny na dostanie się do najważniejszych punktów Poznania ograniczony jest do minimum. W okolicy znajduje się wiele świetnych lokali gastronomicznych oraz usługowych.

Autor projektu, Łukasz Spychaj tworząc ten apartament starał się wydobyć historyczną wartość budynku jaką są wysokie stropy, wewnętrzne łuki czy naturalna cegła które zestawił ze współczesnymi formami geometrycznymi wykonanymi ze szlachetnych materiałów co dodatkowo podkreślił modernistycznymi meblami z poprzedniej epoki.

Szukasz apartamentu na okres dłuższy niż tydzień? Świetnie trafiłeś! Z myślą o wynajmie długoterminowym przygotowaliśmy specjalne zniżki dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Plany apartamentu

-->