• Polski

Apartament 12

Apartament zaprojektowany przez Noriakiego Kasai charakteryzuje się oryginalnym połączeniem historii oraz współczesności. Projekt zakładał połączenie różnych faktur, kolorów i materiałów spójnie tworzących nieszablonową całość. Wnętrza budzą ekscytację i pobudzają zmysły. Wykorzystując rzeszę wyróżniających się elementów wystroju stworzona została jedyna w swoim rodzaju przestrzeń charakteryzująca się minimalistycznym bogactwem.

W skład apartamentu wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Do dyspozycji gości pozostawiamy niezbędne sprzęty i wyposażenie m.in. kawę czy herbatę.

Dzięki świetnej lokalizacji, czas potrzebny na dostanie się do najważniejszych punktów Poznania ograniczony jest do minimum. W okolicy znajduje się wiele świetnych lokali gastronomicznych oraz usługowych.

 

Nasz projektant, Noriaki Kasai jest także jednym z najzdolniejszych artystów wywodzących się ze szkoły polskiego street – art’u. Jego dziełem rozpoznawczym jest „Pan Peryskop” – postać którą znajdziecie nie tylko w Poznaniu lecz także w wielu miastach na całym świecie.

Szukasz apartamentu na okres dłuższy niż tydzień? Świetnie trafiłeś! Z myślą o wynajmie długoterminowym przygotowaliśmy specjalne zniżki dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Plany apartamentu

-->