• Polski

Apartament 3

Apartament zaprojektowany przez Łukasza Spychaja odznacza się nowatorskim spojrzeniem na historyczną wartość kamienicy zestawioną ze współczesną aranżacją przestrzeni. Połączenie modernistycznych mebli z minionej epoki wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami i współczesnym designem stworzyły niepowtarzalną przestrzeń. Apartament charakteryzuje się idealnym połączeniem drewna oraz jasnych, przeważnie białych, barw. Tworzą one spójną choć nieoczywistą całość.

Oferowany apartament składa się z dwóch sypialni wyposażonych w dwa dwuosobowe łóżka, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki, przestronnego korytarza oraz obszernego tarasu. Do dyspozycji gości pozostawiamy niezbędne sprzęty i wyposażenie m.in. kawę czy herbatę.

Dzięki świetnej lokalizacji, czas potrzebny na dostanie się do najważniejszych punktów Poznania ograniczony jest do minimum. W okolicy znajduje się wiele świetnych lokali gastronomicznych oraz usługowych.

Autor projektu, Łukasz Spychaj tworząc ten apartament starał się wydobyć historyczną wartość budynku jaką są wysokie stropy, wewnętrzne łuki czy naturalna cegła które zestawił ze współczesnymi formami geometrycznymi wykonanymi ze szlachetnych materiałów co dodatkowo podkreślił modernistycznymi meblami z poprzedniej epoki.

Szukasz apartamentu na okres dłuższy niż tydzień? Świetnie trafiłeś! Z myślą o wynajmie długoterminowym przygotowaliśmy specjalne zniżki dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Plany apartamentu

-->