• Polski

Apartament 5

Apartament zaprojektowany przez Michała Dumin odznacza się industrialnym designem świetnie wpisującym się w styl najbliższej okolicy. Jest on ciekawym połączeniem sztuki i rozwiązań zapewniających nietuzinkowe wykorzystanie przestrzeni, co z kolei prowadzi do niezwykle komfortowych warunków życia. Apartament wyróżnia się przeniesieniem do jego wnętrza miejskiego, nowoczesnego klimatu.

Oferowany apartament składa się z sypialni, sypialni połączonej z salonem, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki oraz przestronnego korytarza. Do dyspozycji gości pozostawiamy niezbędne sprzęty i wyposażenie m.in. kawę czy herbatę.

Dzięki świetnej lokalizacji, czas potrzebny na dostanie się do najważniejszych punktów Poznania ograniczony jest do minimum. W okolicy znajduje się wiele świetnych lokali gastronomicznych oraz usługowych.

Apartament jest wspaniałą wizytówką projektanta Michała Dumin absolwenta Wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, twórcy wspaniałych projektów mebli dla dużych polskich marek. Jest to artysta który zawsze poszukuje nietypowych rozwiązań torując drogę odważnym i niepowtarzalnym projektom.

Szukasz apartamentu na okres dłuższy niż tydzień? Świetnie trafiłeś! Z myślą o wynajmie długoterminowym przygotowaliśmy specjalne zniżki dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Plan apartamentu

-->