• Polski

Apartament 7

W apartamencie zaprojektowanym przez Stanisława Łakińskiego zostały zastosowane nieoczywiste rozwiązania, odkrywające przed użytkownikami nowe możliwości zagospodarowania przestrzeni. Niezwykle umiejętnie połączono różne materiały wspólnie generujące oszałamiające efekty. Projekt tego apartamentu uwidocznił pełen potencjał wykorzystywanej przestrzeni. Właśnie ona kreuje w nim niepowtarzalną, majestatyczną atmosferę.

Oferowany apartament składa się z salonu połączonego z jadalnią, sypialni, kuchni, łazienki oraz przestronnego korytarza. Do dyspozycji gości pozostawiamy niezbędne sprzęty i wyposażenie m.in. kawę czy herbatę.

Dzięki świetnej lokalizacji, czas potrzebny na dostanie się do najważniejszych punktów Poznania ograniczony jest do minimum. W okolicy znajduje się wiele świetnych lokali gastronomicznych oraz usługowych.

Stanisław Łakiński to absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a także uznany w Polsce architekt. CEO KNTK Studio, aktywnie współpracujący z biurami projektowymi Aspa&Zapa w Poznaniu oraz z Marianna Wilford Interiors Ltd w Londynie. Jest on także laureatem wielu konkursów, m.in. Koło Geberit 2016, dwukrotnie nagrodzony w konkursie W. Czarneckiego.

Szukasz apartamentu na okres dłuższy niż tydzień? Świetnie trafiłeś! Z myślą o wynajmie długoterminowym przygotowaliśmy specjalne zniżki dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Plan apartamentu

-->