• Polski

Apartament 8

Apartament został zaprojektowany przez Stanisława Łakińskiego z myślą o funkcjonalności oraz uwidocznieniu atutów kamienicy w której jest on położony. Zostały w nim zastosowane nieoczywiste rozwiązania, odkrywające przed użytkownikami nowe możliwości zagospodarowania przestrzeni. Niezwykle umiejętnie zostały w nim połączone różne materiały wspólnie generujące oszałamiające efekty. Znakomicie współgrające ze sobą barwy tworzą kojącą, sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę.

Apartament składa się z salonu połączonego z jadalnią, sypialni, kuchni, łazienki oraz przestronnego korytarza. Do dyspozycji gości pozostawiamy niezbędne sprzęty i wyposażenie m.in. kawę czy herbatę.

Dzięki świetnej lokalizacji, czas potrzebny na dostanie się do najważniejszych punktów Poznania ograniczony jest do minimum. W okolicy znajduje się wiele świetnych lokali gastronomicznych oraz usługowych.

Stanisław Łakiński to absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a także uznany w Polsce architekt. CEO KNTK Studio, aktywnie współpracujący z biurami projektowymi Aspa&Zapa w Poznaniu oraz z Marianna Wilford Interiors Ltd w Londynie. Jest on także laureatem wielu konkursów, m.in. Koło Geberit 2016, dwukrotnie nagrodzony w konkursie W. Czarneckiego.

Szukasz apartamentu na okres dłuższy niż tydzień? Świetnie trafiłeś! Z myślą o wynajmie długoterminowym przygotowaliśmy specjalne zniżki dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam!

Plan apartamentu

-->